Jak nazývat věci pravými jmény

Malý český člověk evidentně pojal podezření, že už toho bylo dost! Dost bylo mlčení, dost bylo mlžení, dost bylo falešného a prázdného podpatofelnictví, dost bylo diktátu pánů z Brusele. Teď je tu čas nazývání věcí pravými jmény. Po pravých jménech je poptávka a je třeba si nahradit všechny ty roky poroby multikulturního typu. Malý český člověk je uznalý a těm, kteří věci pravými jmény nazývají, dokáže odpustit téměř vše. Počínaje kundou v rozhlase, přes ukradené pero až k japonskému původu. Můžete být zneuznaný entomolog, zpěvák se skleněným okem či keporkak s levicovým smýšlením, padouch nebo hrdina, teď jsem jedna rodina, jenom žádné multikulti. Některým obyvatelům hlavního města se však stále nedaří věci správným jménem nazývat, nejen pro ně jsem si připravil takové desatérko, jehož striktním dodržováním je možné získat přízeň lidu a stát se třeba konvičkou japonského typu.

1) Imigranti. Pokud jsme se rozhodli nazývat věci pravými jmény musíme začít u imigrantů. Mohli bychom sice také pranýřovat různé vlastní prohřešky, nastavovat zrcadlo všem možným nešvarům, ale tohle téma vše přehluší. Pro začátek je nutné nazývat uprchlíky správným jménem tedy imigranti. Kdybychom jim říkali uprchlíci, podporovali bychom teorii, že před něčím prchají a to si přece nemyslíme. Také není od věci připomenout, že se jedná o imigranty ilegální a alespoň jednou ve svém textu zmínit, že ilegální znamená nezákonný a není od věci přidat pár doušek o tom, co zákony jsou, kdo je dodržuje a kdo ne. U imigrantů se zdržíme déle. Nesmíme nikdy zapomínat, že se jedná o dospělé muže, na některých fotografiích sice jsou i ženy a děti, ale to je výjimka potvrzující pravidlo. Opakování je matka moudrosti, jedná se o muže, dospělé, ve značkovém oblečení a s telefony chytrého typu.

2) Islám. Protože jsou imigranti ilegálního typu většinou muslimové, krásně se nám k tomu hodí nazvat pravým jménem i islám. Spousta lidí se stále naivně domnívá, že se jedná o náboženství. Není tedy od věci jim osvětlit, že se jedná o teroristické zločinné spolčení, naučit se pár slůvek, kterými dodáme svým tvrzením autenticitu a zdokumentujeme svůj vhled do problematiky. Islám je téma samo o sobě, máme tu ženská práva, ženskou obřízku, ženské pohlavní pokrývky, kamenování žen a nemluvě o mužích, kteří řežou hlavy, ničí antické památky, vraždí, unášejí, znásilňují a přidávají sperma do kebabu. A nezapomeneme na nezletilou manželku proroka, bez ní by to nešlo. Stoupence islámu ideálně rovnou nazýváme pravým jménem musla.

3) Sluníčkáři. Jsou tu zarytí odpůrci nazývání věcí pravými jmény a to jsou sluníčka, ne však sedmitečná, ale netečná k pravdě, když stojí jen tak bez lásky. Velkou množinu tvoří původní pravdoláskaři, ale už se nejedná jen o příznivce prezidenta v krátkých pantalónech, sluníčka se regrutují z establišmenťáckých probruselských struktur, patří mezi ně všechni levicoví a všelijak pacifisticky pokřivení jedinci i skupiny a samozřejmě každý, kdo odmítá nazývat věci pravými jmény bez ohledu na ideologii. Buď nazýváme a nebo jsme sluníčko. Stupně šedé jsou pryč. Sluníčkáři mají ještě vyhraněnější sekci a ta se nazývá dobroseři. Dobroser nejenže nenazývá věci pravými jmény, ale ještě proti tomu brojí. Ozvlášt zavrženíhodný druh jsou havlisti.

4) Statistiky. Dobroseři ruku v ruce s havlisty by nám chtěli do naší vesničky střediskové dotáhnout celou Afriku a různé blízké a daleké východy. Tomu je ovšem třeba říct rázné NE. Na podporu můžeme použít statistiky dokazující, jak špatně bychom dopadli, kdybychom se chovali podobně jako dobroserský zbytek Evropy (tamti na tom západě) a všechny ty čmoudy a bubáky, zkrátka tyhlety ilegální imigranty přijali. Jako prostě #přijali. Základem je švédská znásilňovací statistika. Jasně, někdo se může pozastavit nad tím, že taková statistika neexistuje, ale to je jen dobroserský trik. Víme moc dobře jak to je. Podobně je to se statistikou ukazující počet dětí, která mají musla oproti bělochům ve Francii. Sluníčkáři se snaží mlžit a tak nejde najít zdroje, tím se ale nenecháme odradit. To už bychom rovnou mohli říkat, že neexistuji no-go zóny jenom proto, že nejsou na mapách nebo v žádném seriozním tisku. Statistika je beztak jen přesná věda s nepřesnými čísly.

5) Zavřeme hranice! Že nikam nejezdíme, to není žádný argument, až pojedeme, rádi ten pas ukážeme. Vláda by prostě měla okamžitě zavřít hranice, povolat armádu a ideálně znovu rozvinout dráty. Tohle jsme chtěli, pro tohle jsme zvonili klíčema? Valí se na nás vlna ilegálních imigrantů (jako musla ne asi) a tu je třeba zastavit hned na Šumavě, zbytky pohraničních rot ještě stojí a řada kluků si ráda připomene službu vlasti. Šengen už přece beztak neexistuje a pokud bychom Evropou nechali táhnout ilegální imigranty, kterých je o dost méne než 1% zdejších obyvatel, tak by se mohlo stát něco tak strašného, že to výjimečně nejde správným jménem pojmenovat. Takže vládo zavři hranice a to rapido, nebo si je zavřeme sami! Jak to může vypadat na takové hranici se můžeme přesvědčit v některé z hezkých knížek pana Kalčíka.

6) Víčka. Jasně že na naše nemocné děti sbíráme tyhle víčka a na ilegální musla jako máme mít peníze? Sobotko? Nemocných a neléčených dětí je v středokotlině tolik, že se ani o jednom neví a tak pro ně sbíráme ty víčka od petek. A pak si někdo přijde, kdo žádný víčka nikdy nepřines, a jako nám řekne, že to nemá cenu? Že jako na jednu korunu musíme donést sedmdesát víček? To přesně dokazuje, jak děsná je situace, jak se plahočíme a jak si pak rozdávají peníze těm … no víme komu. A co senioři? Babičky a dědečci? Museli jsme je našoupat do domovů důchodců a teď místo nich mají být tihleti? Vždyť pracovali celý život? Máme svých problémů víc než víček.

7) Integrace. Některá sluníčka jsou fakt neoblomná a ikdyž jsou nemocné děti stále nemocné, babičky staré a ve Skandinávii se neexistující statistika znásilňování pořád nezlepšila, oni by stále #přijímali. Tak poslouchejte, jak je teda .. no tamty .. jak je jako chce i n t e g r o v a t? Na to nemáte co říct! Oni totiž nechtějí pracovat, chtějí do Německa. A už jste slyšeli o té druhé generaci? A třetí? Prostě děti těhle přivandrovalců umí akorát znásilňovat, zapalovat auta a tak. A nepřejte si znát statistiku kolik těch dětí je. Statistika oficiálně není, ale je jich jako fakt moc.

8) Kultura. Musíme hájit naši kulturu. Protože nám ji musla chtějí vzít a zavést tady svoji kulturu, která ale není naše. Předně jako vánoce, to prostě jsou svátky klidu a ty si vzít nenecháme. A vepřové. My ho tu prostě jíme? Jasný? Co vůbec můžou vědět o zabíjačce? A vědí, že se dává majoránka do jitrnic? Jako kdyby jsme náhodou někdy nějaké přijali, tak by měli projít testem. Zkrátka a dobře jednou jsme součástí euroantlantické civilizace a méme tu křesťansko-židovskou kulturu založenou Kelty, Germány a Slovany a tak se s ní musíme zavřít za hranicemi a uchránit ji pro další generace. Nebo jako někdo chce jíst na matějský kebab místo buřta?

9) My jsme tady doma. Kdo neskáče není Čech a my jsme tady doma. Haló? Je to jako jasný? Vždyť se to i zpívá v jedné z nejkrásnějších hymen – kde domov můj. To je prostě náš domov a nikdo nám ho nebude brát. Že ho nebere? Ale může, co může, bude brát. Když si ho neubráníme. Opravdu otravné je na těch sluníčkářích to, jak jsou neochotní vnímat realitu, hlavně neříkejme že tu nejsou žádní imigranti, dobře, není jich tu tolik, ale to neznamená že se pekelně rychle nenamnoží navzdory logice a statistikám a pak nám tu teprve začnou problémy. A už tu nebudeme doma.

10) Nejsme xenofobé. Dřív se říkalo, nejsem rasista, ale… Jenže to bylo ještě v dobách falešného a prázdného multikulturalismu, teď už můžeme krásně říct, že rasisté jsme. Co je přece špatného na tom, když chráníme svůj domov a svou kulturu před těmi, kteří nám všechno tohle chtějí brát. Ale jestli něco nejsme, tak xenofobové, protože xenofobie, to ví ale jako každé malé dítko, je strach z neznámého a my se bojíme známého a hlavně pojmenovaného správnými jmény a podpořeného statistikami. A kdo říká, že ty statistiky neexistují, ten je sluníčko a dobroser!

Komentáře

 1. Tak pravil Havana Blues, 19. 9. 2015 v 6.35 :

  Majoránka do jitrnic mě položila:c))

 2. Tak pravil StochastikoS, 21. 9. 2015 v 17.44 :

  Ovšem matějský kebab si Pan Kočka neszasloužil! Každý přece ví, že Tam je ještě svět v pořádku…

 3. Tak pravil Jarča, 22. 9. 2015 v 22.50 :

  Doporučuju nazývat kyt tmelem. Nebo si zopakovat vyňatá slova po K.

 4. Tak pravil RVHP, 23. 9. 2015 v 9.51 :

  Nojo… raději jsem přepsal tmel na neutrálního keporkaka.

 5. Tak pravil orsic, 3. 10. 2015 v 21.22 :

  Blaničtí se jistě již připravují na šturm proti cizákovi, jinak není možno.

Vložit komentář