Výzva

Obdržel jsem emailem jedno zásadní a pekelně důležité sdělení, o které bych se rád podělil, protože tohle vážně není legrace, že ano…

Před několika týdny si sedla jedna dívka v kině na něco píchajícího na sedadle. Když vstala, aby zjistila, co to bylo, našla zapíchnutou jehlu do sedadla, na které byl připevněn vzkaz: „Právě jsi  byl(a) nakažen HIV“.

Kontrolní středisko chorob zaznamenalo v poslední době mnoho podobných případu v mnoha  dalších městech, hlavně v Praze.Všechny testované jehly byly HIV pozitivní nebo obsahovaly zhoubný typ žloutenky.

Středisko taktéž udává, že takovéto jehly byly nalezeny i na veřejných bankomatech a hlavně v dopravních prostředcích MHD. Je více než pravděpodobné, že jehly nastrkávají HIV nakažení narkomani. Žádáme každého, aby byl v takových případech obezřetný. Měli byste si pozorně prohlédnout každé veřejné sedadlo židli s největší opatrností. Starostlivý vizuální pohled by měl stačit.

Zároveň vás žádáme, abyste tuto zprávu podali co nejvyššímu počtu vašich blízkých, přátel i známých, které tak upozorníte na toto nebezpečí.

Je to velmi důležité! Můžete zachránit život jen tím, že odešlete tuto zprávu dále.

Prosím, věnujte pár sekund vašeho času na odeslání tohoto odkazu přátelům a známým, ale i sousedům a kolegům v práci.

Komentáře

 1. Tak pravil unseen, 5. 5. 2010 v 10.36 :

  tak díky za varování, to se hodí i mimo hauptstadt. na oplátku bych jich rád upozornil na černou sanitku, jejíž osádka krade hlavně děti a prodává jejich orgány… možná by vzala za vděk i kotem, takže pozor.

 2. Tak pravil RVHP, 5. 5. 2010 v 10.54 :

  Jo, sou to hrozný věci, co se děje, ondyno mi vyprávěl jeden známý, že jeho známé se ztratila v IKEA holčička a našli ji sfetovanou na pánských záchodcích, navíc ostříhanou a převlečenou jako chlapeček.

  A to jsem si chtěl zajet pro nové vybavení své ubikace, ale takhle raději ne 🙁

 3. Tak pravil wuxia, 5. 5. 2010 v 13.29 :

  RVHP: Správně, do IKEA nejezdit a raději si dopřát něco dobrot, například gýros z Národní…

 4. Tak pravil Zdenka P., 5. 5. 2010 v 16.50 :

  Dnes jsou ty hoaxy nějaké mimořádně hojné, na serveru Rodina jede únos v obchoďáku bez bližší specifikace: http://www.rodina.cz/nazor13541493.htm

 5. Tak pravil orsic, 5. 5. 2010 v 17.18 :

  „Starostlivý vizuální pohled by měl stačit“ … kéž by se nechal inspirovat každý jeden cestující, cestování MHD by dostalo zcela novou dimenzi 😀

 6. Tak pravil zajíc, 7. 5. 2010 v 8.06 :

  Taky pozor na upravené koty, hoax „BONSAI KOŤÁTKA – BONSAI CATS“
  http://www.hoax.cz/hoax/bonsai-kotatka—bonsai-cats/

Vložit komentář