Tyhlety cigára

Se zájmem jsem si přečetl zprávu o tom, že  bruselští ouředníci chtějí normalizovat ambaláže nikotinových tyčinek. Je to sice poněkud orkurkové téma, ale věřím, že se touto iniciativou bude bruselský aparát zaobírat s nasazením sobě vlastním. Pokud mají být krabičky nevzhledné, upřednostil bych makedonský naturalismus  před unijní šedí. A vlastně by se mohly všechny výrobky opatřit nějakou vkusnou momentkou, která by ukázala, kam jejich používání může spotřebitele dovést.

Komentáře

  1. Tak pravil Janice, 6. 8. 2010 v 17.46 :

    A proc by takove pekne obrazky mely byt jen na cigaretach? Dovedu si predstavit evropske baleni tvrdeho alkoholu s vkusnym vyobrazenim ztvrdlych jater, bucek ci slaninu s rozkosnymi snimky zkornatelych cev. Duslednost predevsim! Obrazkovym obalem bychom meli vybavit i politiky, aby kazdy obcan vedel, jak muze dopadnout, bude-li jim popravat sluch v nadmerne mire! ❗

  2. Tak pravil Karl Zibrid, 9. 8. 2010 v 9.14 :

    Jojo, tohleto je velky plan a je je velmi dobre, ze v dobach po vsech strankach nesnadnych jest v centru vseho euro-pismu reseno skutecne to podstatne a pro budoucnost az fundamentalni :-). Krasne mi cele to pripomina doby pred rokem 89 v nasem tehdejsim state, kdy zeleninu prodavalo OZ, nite a latku Textilni galanterie, alobal (pokud nahodou zrovna byl) Potreby pro domacnost a tak dale. Krasne, jasne, prehledne, ne jako dnes! :-)). Nakonec jsou tu ale i hraci na poli napr. automobilnim, vezmeme napriklad slavny koncern VolksWagen (producent nejtuctovejsich a nejbezpohlavnejsich produktu a tak nejak obecne nadherna ukazka nalesteneho prdu, po kterem touzi masy) – jejich reklama na Das Auto je napadne na stejne vlne jako Die Cigara. To se Der Obcan pomeje!

Vložit komentář