Pakupky

Pohroma za pohromou. Pantalóny od Richarda Strausse vz. 501 ve velikosti 40/32 nejsou. Slečna prodavačka se na mne koukala dost vyplašeně, mohu snad za to, že jsem se nenarodil jako homosexuální trpaslík? Jak jinak si vysvětlit záplavu růžových trikotů s visačkou XS? Vůbec jsou tyto prodavačky životní komplikací, rozhihňaná stvoření, která umí pouze vypadat mladě a obléci se tak, aby je chtěl každý svléknout. Kde jsou ty staré, řemesla znalé dámy?

Také se přestal vyrábět bílý iPod. A stříbrný není tak sexy. Takže zase černý… Jako dospělý, očkovaný běloch jsem si nechal příručím vše pěkně ukázat v kamenném obchodě, abych posléze provedl objednávku v prodejně internetové, o několik stokorun lacinější. Mladíka bych svlékat nechtěl, ale alespoň rozuměl své práci.

Obchod internetového typu jako novinku nabízí informace o stavu zakázky. Můj život je výrazně bohatší, když jsem zjistil, že status mé objednávky se změnil z „objednávka přijata“ na „objednávka se vyřizuje“. Dějí se věci.

Komentáře

  1. Tak pravil wuxia, 19. 3. 2008 v 10.09 :

    Koupě nového iNadu jest dotajista tramatisující. Já se obávám dne, kdy můj sličný matný model mini doslouží a budu si must koupit nového. Vím totiž, že model tento se již nevyrábí a budu si s největší pravděpodobností muset zvykat na jiný.

  2. Tak pravil RVHP, 19. 3. 2008 v 10.42 :

    Nevyrábí se ani můj nanomodel. I on jest nahrazen novým spotřebičem. Fraška života uhání kupředu jak splašená herka a diváka už pranic nezajímá zápletka prvního aktu.

  3. Tak pravil wuxia, 19. 3. 2008 v 12.10 :

    Je to případ složitej a čert nám ho byl dlužnej.

Vložit komentář